Logitrans Lojistik Fuarı Türkiye ertelendi – Yeni Fuar Tarih 10-12 Kasım 2021

 Logitrans  Lojistik Fuarı Türkiye ertelendi – Yeni Fuar Tarih 10-12 Kasım 2021
Okunuyor Logitrans Lojistik Fuarı Türkiye ertelendi – Yeni Fuar Tarih 10-12 Kasım 2021

 Omega Proje Lojistik  Uluslararası Taşımacılık 


EKO MMI Fuarcılık Ltd. Şti., tarafından düzenlenmesi planlanan 11-13 Kasım 2020 tarihleri arasında Konum : İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek ve organize edilen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’nın 2020 Yılında boy gösteren Covid-19 pandemi hastalığı sebebi ile ertelendiğini ilan etti.

– Ertelenen 3 günlük logitrans Fuarı İstanbul Fuar Merkezi’nde yeniden planlanan fuar 10-12 Kasım 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir .

Koronavirüse (SARS-CoV-2) bağlı güncel durum ve bu duruma bağlı olarak katılımcı firmaların , lojistik çalışanlarının çoğunluğundan alınan geri dönüşler sebebi ile EKO MMI Fuarcılık Ltd. Şti. bu durumu göz ününe alarak logitrans Fuarı’nı yeni bir tarih olan Kasım 2021’e ertelemiştir.

Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı katılımcıları ve ziyaretçileri yeni tarihte buluşmak dileği ile yeni tarihe hazırlık yapıyorlar .

“Uluslararası logitrans Transport Lojistik Fuarı”, EKO MMI Fuarcılık Ltd. Şti tarafından 10-12 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 9. ve 10. Salonlarda 14. kez düzenlenecektir. Avrupa ile Yakın Doğu arasında mükemmel bir köprü oluşturan logitrans; lojistik, telematik ve taşımacılığın tüm değer zincirindeki geniş ürün ve hizmet yelpazesini içermektedir.

 Mobil Onay  Mobil Onay için Sms Servisi 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun