Patras-Trieste Roro Seferi

 Patras-Trieste Roro Seferi
Okunuyor Patras-Trieste Roro Seferi

 Omega Proje Lojistik  Uluslararası Taşımacılık 


DFDS Akdeniz Bölgesi Çalışmaları 2018 yılından beri İtalya Trieste – Yunanistan Patras arasında uğraklı seferler ile hizmet veren Roro Yunanistan hattı, ayrı bir servis ve açılan yeni hat ile düzenli seferlerine başlayacak.

DFDS Akdeniz Bölgesi , yeni organizasyonla sadece Avrupa içerisinde olmak üzere Yunanistan Patras-İtalya Trieste seferlerine start verdi . DFDS DFDS Akdeniz Bölgesi ’nin Akdeniz’deki mevcut yapılanmasında 2018 başlarında Trieste- Patras arasında uğraklı seferler ile servis sunmaya çalışmaları Yunanistan hattına özellikle önemvermeleri ile artık trieste rotasına yeni bir servis koymaları ile daha da güçlenecek.

DFDS Akdeniz Bölgesel Çalışmalarında mevcut lojistik piyasının ihtiyaçlarını dikkate alarak start verdiği seferler İtalya – Yunanistan arası sürekli ve güvenilir hizmet olmasını planlıyor . 2018 yılından itibaren ihracat yönünde Türkiye Pendik Rorosu sonrası Yunanistan Patras uğramalı sefer gerçekleştirilen Trieste Roro gemileri ile yapılıyordu . Aynı güzergahta İtalya Trieste roro seferleri sonrasında Yunanistan Patras limanı uğramalı olarak varış limanı Pendik Roro oluyordu.

DFDS Şirketinin 14 büyük Ro-Ro gemisi ve 60 km’yi aşan gemi kapasitesiyle düzenli seferler gerçekleştirirken Akdeniz bölgesinde güçlü bir servis ağı sağlamayı hedeflediğini bildiririz.  

 Mobil Onay  Mobil Onay için Sms Servisi 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

buradan bir menü oluşturun